Path into twilight
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


REAL RPG FORUM - România
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Memory Lane

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorMesaj
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 148
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane - Pagina 12 Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 9:12 pm

Apuc sticluta si iau doua pastile de-odata, dandu-le pe gat impreuna cu apa pe care mi-ai adus-o. Noroc ca erau atat de bune incat isi faceau efectul imediat. Ma relaxez, inghitind in sec, asteptand sa-mi revin.
-Jur ca daca-l prind pe Matt, e un om mort!



Sus In jos
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane - Pagina 12 Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 9:14 pm

Imi asez iarasi capul pe picioarele tale, stand pe spate, pentru a te putea privi. Oftez lung.
-Daca mai pui odata mana pe droguri, chiar daca e din cauza ca ne certem, atunci ma omor. Zic serios, privindu-te.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 148
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane - Pagina 12 Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 9:16 pm

Imi las privirea asupra ta, amrind ochii. Uram cand erai atat de serios, uneori chair ma speriai! Doamne, de ce trebuia tu sa fi si slabiciunea mea insa si cel ce ma controla cel mai usor?
-Nu am sa mai fac asa ceva, jur!
Spun serios, cu mana la inima, chicotind apoi amuzat. Ma aplec spre tine, trecandu-mi limba peste buzele tale.
-A trecut ceva timp de cand n-am mai facut-o, nu?



Sus In jos
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane - Pagina 12 Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 9:20 pm

Zambesc cand vad ca juri, chiar eram in stare sa ma omor, stiam ca daca te apuci iar de droguri aveam sa te pierd, iar daca te pierdeam eu pur si simplu imi puneam capat vietii. Dau aprobator din cap la intrebarea ta.
-Da, a trecut mult. Zic mandru de tine
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 148
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane - Pagina 12 Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 9:23 pm

-Dar vaaai, nu am deloc energieee.
Spun lasandu-ma moale, ca si cum as fi fost extenuat, totusi lasandu-mi mandria sa se trezeasca, din adins. Cine stie, poate ai fi preluat tu controlul si as avea ocazia sa vad un Jes pervers, ca in fanteziile mele.



Sus In jos
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane - Pagina 12 Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 9:28 pm

Maresc ochii cand simt ca mandria ta se intareste. Ma ridic in fund, privind-o. Imi musc buza inferioara, damn, aveam si eu chef, dar tu erai obosit. Ma gandesc putin apoi fug in camera si iau un prezervativ. Ma intorc la tine, asezandu-ma cu fundul pe mandria ta. Incep sa te sarut pasional.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 148
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane - Pagina 12 Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 10:30 pm

Imi indrept privirea spre tine, uimit iar de cat de repede puteai disparea de langa mine, ranjind larg, triumfator. Nu stiam eu cum sa te manuiesc? Ba stiam, dar faza nasoala era ca si tu stiai cum sa ma manuiesti pe mine ca sa obtii ce vrei. Atunci cand ai venit, imi indrept privirea spre prezervativ, ridicand o spranceana, fiind luat prin surprindere de brustele tale miscari, dar totusi iti raspund la fel de pasional ca si tine.



Sus In jos
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane - Pagina 12 Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 10:44 pm

Imi strecor mainile pe sub tricoul tau, incepand sa te mangai tandru. Noroc ca ma culcasesi cu fete, astefel stiam cam ce aveam de facut, ca sa te pot excita, iar cum eu eram in pozitie de fata, stiam cam cum trebuie sa ma misc, deci nu avea sa fie asa greu sa fac eu toata treaba. Incep sa te sarut pe gat, folosindu-mi si limba,
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 148
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane - Pagina 12 Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 10:46 pm

Ah, de ce nu ma mira ca te foloseai de gatul meu? Stiai atat de bine ca zona aia era cu ''defect'' pentru mine. Eh, fie ce-o fi, aveam impresia ca azi o sa fie o zi foarte placuta si memorabila. te las sa-ti faci treaba, muscandu-mi lasciv buza inferioara caci incepeam sa ma simt din ce in ce mai excitat.



Sus In jos
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane - Pagina 12 Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 10:48 pm

Iti dau jos tricoul, aruncandu-l pe podea, nepasandu-mi unde cade, dar a cazut in capul lui Poochie. Incep sa te sarut pe piept, masandu-ti abdomenul intre timp. Las o urma de saliva de la gat pana la sfarcul drept, incepand sa ma joc cu acesta, ba muscandu-l, ba atingandu-l tandru cu buzele.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 148
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane - Pagina 12 Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 10:50 pm

Imi las capul pe spate, inghitind in sec cand simt unde iti mutasei atentia. Oh Doamne, mi-ai dat pe cap un copil mai pervers decat pot eu sa fiu?! Nu ma mira ca stiai atatea, doar te ocupasei de pro... Lasand asta la o parte, erai al naibii de bun. Ranjesc larg, privindu-te atent.
-Mai, mai, mai, cineva chiar stie cum sa ma excite, nu gluma. Esti mai pervers decat am crezut Jes.



Sus In jos
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane - Pagina 12 Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 10:53 pm

Zambesc inocent si-mi acopar vertical buzele cu degetul aratator, facandu-ti semn sa taci. Ma apropii de urechea ta stanga.
-Tu taci si simte-te bine. Zic pe un ton senzual, muscandu-ti apoi usor lobul urechii. Las iarasi o urma de saliva, de la ureche pana la sfarcul stang, facand cu el ce am facut si cu cel drept.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 148
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane - Pagina 12 Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 10:56 pm

AM ranjit si mai larg, inchizandu-mi gura. In plus, astazi era ziua ''rasfatal pe Andy'' si aveam de gand sa profit din plin de ea. Te las sa faci absolut ceea ce vrei, scapand un mic geamat cand ai coborat iar la sfarcurile mele, abia asteptand sa vad cum va continua partida asta, fiind nerabdator, si mandria mea la fel, avand senzatia ca daca va mai creste mult, are sa se rupa din cauza blugilor.



Sus In jos
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane - Pagina 12 Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 10:58 pm

Ma asez in genunchi in fata ta, incepand sa te sarut de la piept in jos, spre abdomen, trasand cerculete cu limba pe langa buricul tau, in timp ce-ti descheiam blugii. Trag de ei, aruncandu-i prin camera, lucru ce fac si cu boxerii. Desfac prezervativul cu dintii, apoi ti-l pun atent, dorind sa fie pus perfect. Ma asez iarasi pe tine, dar inca nu te las sa intri in mine. Incep sa-mi frec mandria de a ta, in timp ce te sarutam suav pe gat
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 148
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane - Pagina 12 Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 11:01 pm

Continuam sa te privesc atent, ridicand din spranceana cand m-am trezit complet gol atat de repede, vazand apoi prezervativul. te descurcai nu gluma iar asta ma speria putin. Noroc ca nu eram eu ''fata'' in relatia asta caci, cu siguranta as fi incurcat-o, plus ca eu inca mai eram virgin in... zona aia. Imi pun mainile pe talia ta, vrand sa te penetrez imediat, insa total dezamagit cand vad ca nu puteam inca, si pe deasupra aveam impresia ca ma tachinai, insa era foarte placut. Gemete scurte incepeau sa-mi iasa des din gura, ins anu ma deranja deloc.



Sus In jos
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane - Pagina 12 Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 11:55 pm

Dupa ce te mai sarut putin pe gat, imi dau si eu boxerii jos, dorindu-te. Te sarut pasional, in timp ce-ti potriveam mandria. Ma las in jos, arcuindu-mi spatele. Rup sarutul, lasand un geamat la iveala, atunci cand iti simt mandria. Ma las cat de jos pot, pentru a intra cat mai adanc, apoi incep sa ma misc in sus si jos.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 148
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iul 17, 2011 11:59 am

Strang usor din ochi cand intru in tine, muscandu-mi buza inferioara. Doamne, cat putea sa fie de bine, pana si cu prezervativ pe care il uram atat de mult. Las gemetele sa se auda cand incepi sa te misti, trecandu-mi limba peste buzele tale moi, formand un sarut pasional, plin de dorinta si de iubire arzatoare, in timp ce te tineam de mijloc, ajutandu-te sa te duci cat mai adanc.



Sus In jos
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iul 17, 2011 1:06 pm

Lasam gemetele la iveala, atunci cand ma miscam, mai ales ca ma ajutai tu sa ma duc tot mai adanc, ceea ce era perfect. Iti raspund la fel de pasional si plin de iubire la sarut, cum il incepi tu. Imi duc mainile la sfarcurile tale, incepand sa ma joc cu ele, ciupindu-le usor
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 148
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iul 17, 2011 1:27 pm

Am inceput si eu sa imping in tine ca sa fie cat mai placut pentru amandoi, insa nimic mai mult de-atat momentan. Iti adoram gustul buzelor, nu ma mai saturam de el si nu as mai fi putut trai fara el, eram atat de dependent incat te consideram drogul meu. Gem usor cand iar te joci cu sfarcurile mele, nestiind ca eram sensibil si acolo.




Sus In jos
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iul 17, 2011 1:46 pm

Iti adoram pur si simplu gemetele, ma excitau si mai tare. Incep sa te sarut pe gat si sub maxilar, trecandu-mi si limba peste locurile ce le atingeam cu buzele. Iti sug o particica din piele, undeva la vedere, pentru a-ti ramane semn. Daca tu mi-ai facut, atunci si tu meritai, plus, trebuia sa stie lumea ca nu esti disponibil, ci numai si numai al meu
Sus In jos
Continut sponsorizat





Memory Lane - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane - Pagina 12 Icon_minitime

Sus In jos
 
Memory Lane
Sus 
Pagina 12 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Path into twilight :: Berna. :: Cartierul. :: Casele :: Casa numărul 01-
Mergi direct la: