Path into twilight
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


REAL RPG FORUM - România
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Memory Lane

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeDum Iul 10, 2011 11:11 pm

Ajung acasa, obosit si dornic de un somn lung. Dupa o noapte de munca, cred ca merit si eu ceva somn. Nu? Ma uit la ceas, noua si ceva, dimineata. Sper sa dorm macar doua, sau trei ore, caci de altfel nu rezist in noaptea asta, la munca. Azi trebuie sa vina Andy, ce avea sa locuiasca cu mine. Abea asteptam sa-l torturez, asa cum faceam pe vremea cand eram copilasi mici. Totusi, speram sa vina mai pe dupa amiaza, pentru a apuca sa dorm si eu putin
Urc in camera mea si ma dezbrac de uniforma clubului. Abea acum realizez ca imi uitasesi hainele acolo. La cat de obosit am fost nici macar nu m-am mai schimbat. Ridic din umeri si oftez. Ma arunc in pat, cu capul pe o perna. Inchid ochii si in cateva clipe adorm.


Ultima editare efectuata de catre Jesse Anson in Mar Iul 12, 2011 10:00 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 148
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeDum Iul 10, 2011 11:22 pm

Dupa ce statusem toata dimineata gandindu-ma la cine voi locui, dand telefoane peste telefone, in sfarsit imi gasesc refugiul la bunul si vechiul meu prieten Jes. Insa, daca stateam sa ma gandesc mai bine, asta insemna condamnare pe viata. Dupa ce imi fac bagajele, abia asteptand sa plec de la Dezintoxicare, chinul vietii mele eterne. Ma saturasem de cate vizite facusem in locul ala, sperand din suflet sa nu ma mai intorc vreodata in locul asta blestemat. Imi iau bagajele iar dupa ce doctorii mi-au dat biletul de externare, am taiat-o imediat. Ajung in fata casei lui Jes pe la vre-o 1 dupa-amiaza, oprindu-ma in fata usii lui, lasandu-mi bagajele jos. Inghit in sec, batand in usa fara tragere de inima, stiind ca aveam multe de indurat din partea lui, mai ales ca stia de unde tocmai iesisem, desi ii promisesem in nenumarate randuri ca nu mai ajung acolo. Eram pur si simplu terminat, sleit de puteri, ciufulit, nearanjat, cu haine deloc atragatoare pe mine, avand mare nevoie de un dus bun. Astept sa-mi raspunzi, lasand indiferenta sa ma cuprinda.






Sus In jos
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeDum Iul 10, 2011 11:25 pm

Somnul in care am intrat era unul profund, fara vise. La cat de obosit puteam fi nici nu ma miram, tot ce imi doream era sa dorm cat mai mult cu putinta, poate chiar sa nu ma duc la munca diseara, dar nu prea aveam incotro.
Atunci cand ai batut in usa nu am auzit, usa camerei mele fiind incuiata, iar eu dormind, nicio sansa sa aud ce se intampla la parter, cel putin nu pentru urmatoarele cateva ore bune.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 148
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeDum Iul 10, 2011 11:28 pm

Vazand ca nu raspundeai, incep sa-mi pierd rabdarea, iar asta, mai nou, nu era deloc bine. Din cauza lipsei de somn si a drogurilor, deveneam foarte irascibil insa, am incercat sa ma calmez. Am baut din nou in usa, ceva mai tare de data asta, continuand sa astept. Cu siguranta asta nu era un semn prea bun pentru viitoarea mea sedere aici. Am continuat sa bat, iar cand tot nu dadeai semne sa-mi raspunzi, m-am enervat, injurand printre dinti. Imi aprind imediat o tigare, indreptandu-ma spre geamul care, credeam eu ca era al camerei tale. Iau o pietricica,a runcand in geam, urmata de inca altele, auzind geamul cum a pocnit, asta facandu-ma sa ma opresc. Mormai un ''oops'', rasufland usurat ca nu se facuse bucati, ci doar se crapase pe alocuri.





Sus In jos
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeDum Iul 10, 2011 11:32 pm

Sunetul pietricelelor ce se loveau in geam nu ma trezeau in fel si chip, dar cand s-a auzit craparea geamului am tresarit speriat, sarind imediat din pat. Vin la geam si te vad jos, mormai cateva injuraturi, cu un zambet malefic pe buze si iti fac cu mana. Cobor si iti deschid usa, invitandu-te inauntru. Te analizez din cap pana-n picioare.-La dezintoxicare trebuie sa te imbraci ca un boschetar? Intreb rautacios, dar cu un zambet inocent pe buze.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 148
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeDum Iul 10, 2011 11:35 pm

Te vad si imi dau ochii peste cap. Era si timpul. Ma intorc la usa, luandu-mi bagajele de jos, privindu-te atent cand mi-ai deschis usa. Nu mai stau deloc pe ganduri si intru imediat, caldura de-afara fiind insuportabila pentru mine. Inghit in sec cand te-aud, stiind ca asta avea sa fie inceputul chinului meu.
-Sa spunem doar ca... e noua moda.
Privesc in jurul meu si pun bagajele jos, deschizand cusca pisicii mele, lasand-o sa iasa. Aceasta se intinse, mieunand fericita, alintandu-se pe la picioarele tale. Am privit-o, stramband din gura. Iar uita de mine cand erai tu prin preajma. Ah, pisicile astea, de parca ar fi stiut pe langa cine sa se dea ca sa-i fie bine.





Sus In jos
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeDum Iul 10, 2011 11:40 pm

Vad pisicuta si zambesc larg, aplecandu-ma spre ea. O iau in brate si-mi indrept spatele, incepand sa o mangai.
-Waaa ce dor mi-a fost de tine. Stapanu asta a tau a fost rau nu? Si nesimtit! Te-a lasat el pe tine singurica cand se ducea la dezintoxicare. Nenorocitul nu?
Vorbesc cu pisica si imi misca capul sus si jos, ca aprobare la intrebarile mele.
-Hai sa-ti dam ceva de mancare, sigur n-ai mai mancat ceva calumea de ani, uite ce slaba esti.Zic oftand, dand negativ din cap. Tu du-te si fa un dus! Ai nevoie! Iti zic, scotand copilareste limba,
Ma duc apoi in bucatarie, stiind ca m-am pregatit pentru venirea ta: am cumparat mancare de pisici. O las pe Poochie jos si, intr-un bol special pentru mancare, ii pun niste Wiskas. Ma aplec pe varfuri, privind-o cum mananca
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 148
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeDum Iul 10, 2011 11:45 pm

Maresc ochii cand aud acea nesfarsita serie de jigniri, fiind mai grav decat am crezut. Mi-am lasat capul rusinat in jos, neavand ce comenta la asa ceva, mai ales in fata, in situatia in care ma aflam. In plus, meritam pe bune toate astea, si toate ce vor urma. Imi indrept privirea spre tine cand mi te adresezi, stramband din buze. Stiam ca am nevoie de un dus, nu era nevoie sa o repeti, mai ales in modul ala. Nu mai spun nimic caci sigur m-ai fi insultat din nou, asa ca mi-am luat bagajele, urcand scarile. Las bagajul in fata usii de la baie, luandu-mi niste schimburi, fara sa ma mai obosesc sa strang hainele cazute sau macar sa inchid geamantanul. Intru direct in baie, punand hainele pe suport, dezbracandu-ma instantaneu. Nu am mai stat deloc pe ganduri ci am intrat direct sub dus, lasand apa sa imi curete trupul, sa-l energizeze macar putin, caci stiam ca fara somn dusul nu avea rost.





Sus In jos
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeDum Iul 10, 2011 11:49 pm

O las pe Poochie sa manance si apoi urc scarile, ducandu-ma in camera de langa a mea. Pun lenjerie pe pat si niste perne, pentru ca tu sa poti sa dormi, stiind ca ai nevoie de asta. Ma duc in camera mea, de unde iau un prosop mare, stiind ca in baie nu este niciunul. Iti incui bagajul, nedorind sa cada si sa se imprastie toate hainele. ntru fara sa bat, punand prosopul pe stativ.
-Ti-am adus un prosop si dupa te duci sa te culci. Zic fara sa te privesc, stiind ca daca ma uit la corpul tau gol ma inrosesc tot.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 148
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeDum Iul 10, 2011 11:59 pm

Te-am auzit intrand insa eram prea concentrat sa ma spal ca sa te privesc, sau sa ma intorc la tine. Iti spun un ''multumesc'' obosit, vazandu-mi de dusul meu. Dupa ce am inlaturat toata spuma, mai las apa sa-mi curga pe piele, stand nemiscat. Ah, cat putea sa fie de bine. Inchid intr-un final apa, iesind din cabina. Iau prosopul adus de tine si ma sterg bine, imbracandu-ma apoi cu boxerii si cu o pereche de pantaloni sport, largi si foarte comozi cu care dormeam adesea. Imi sterg apoi si parul tot cu acelasi prosop, acesta uscandu-se imediat caci era scurt si nu chiar atat de bogat ca inainte, filandu-l foarte mult inainte. Pun prosopul in suport si apoi ies din baie, indreptandu-ma direct spre camera mea, stiind deja foarte bine drumul. Vazand patul, ranjesc larg, lasandu-mi trupul sa cada greu pe el. Stateam cu fata-n jos si cu mainile pe langa corp, adormind instant ca nessu, habar n-avand mai exact cat avea sa dorm.







Sus In jos
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:03 am

Am iesit din baie, coborand in bucatarie, vazand ca Poochie a terminat de mancat. Ii torn si niste apa, privind-o cum bea. Aud ca iesi din baie si te duci in camera, asa ca te las cateva clipe sa adormi. Pareai obosit, asa ca stiam ca vei adormi repede. Urc scarile, luandu-ti hainele din fata baii. Intru in camera ta, in liniste, asezandu-ti hainele in sifonier. Oricum ma plictiseam si numai puteam dormi, asa ca sa fac ceva pentru tine imi convenea. Ma apropii de pat, aplecandu-ma spre vine, stand la capul tau. Te priveam cum dormi, fiind foarte dulce in ipostaza asta, ba chiar ma gandeam sa te iert pentru ca ai ajuns la dezintoxicare si sa nu-ti fac viata un chin.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 148
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:08 am

Somnul imi era atat de dulce incat nici sa ma intorc pe partea cealalta nu vroiam, si nici macar nu ma simteam in stare de un asemenea efort. Doar stateam in pozitia aia, continuand sa visez, ce anume habar n-aveam. Niciodata nu imi tineam minte visele, asta daca nu erau unele erotice, iar acum nu era de genul asta. Nu stiu cate ore dormisem insa, simtindu-mi trupul amortit si indeajuns de odihnit, imi deschid lenes ochii, privind confuz in jur. Afara incepea sa se intunece, lumina palind din ce in ce mai mult. Cu un mic efort de data asta, ma ridic din pat, intinzandu-mi oasele amortite. Ma scarpim in cap, indreptandu-ma spre usa. Ies din camera, coborand alene scarile, intrand in sufrageri unde ma trantesc pe canapea. Imi fusese dor de locul asta.






Sus In jos
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:11 am

Te-am privit cateva minute, mentinandu-mi un zambet larg pe buze. Se pare ca inca te placeam. Oftez, stiind ca nu trebuie sa-mi fac sperante cu tine. Pentru tine eram ca un fratior mai mic. Imi indrept spatele si ies din camera ta, ducandu-ma sa ma joc cu Poochie. Cand vad ca se innopteaza urc in camera mea si imi iau costumul de la bar, apoi ma duc sa fac un dus, pentru a ma duce fresh la munca.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 148
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:16 am

Nu dupa mult timp Poochi imi sari in brate, lingandu-ma pe obraz cum facea adesea, fugind imediat. Am privit-o confuz, dandu-mi cu mana peste fata, observand ca trebuia neaaparat sa am rad. Nici nu ma miram de ce fugise pisica. Ma ridic de pe canapea, dand indiferent din umeri, urcand scarile. Intru in baie si observ ca faceai dus, insa asta nu era o scuza ca sa ies.
-Eu sunt, am venit sa ma rad, tu continua linistit.
Te anunt, apropiindu-ma de oglinda. Stiam ca mereu pastrai pentru mine gel de ras si un big, luandu-le exact din locul de unde le lasasem data trecuta. Imi ud fata, intinzandu-mi gelul pe obraji si pe maxilari, pregatind bigul.





Sus In jos
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:20 am

Tresar cand aud ca intri si, mai ales, ca aveai sa ramai, pentru a te rada. Niciodata nu ma simteam bine cand erai in baie cu mine, iar unul dintre noi sa fie gol, mai ales daca eram eu acela. Daca nu trebuia sa plec la munca as fi stat sub dus pana terminai, dar acum nu aveam de ales. Am inchis apa si am iesit din cabina de dus, infasurandu-ma imediat in prosop. Imi iau uniforma si ies din baie, ducandu-ma in camera mea, pentru a ma schimba. Uniforma reprezenta o camasa alba si o pereche de pantaloni scurti, mulati, negri, pe deasupra carora era un sort, de aceeasi culoare. Dupa ce ma imbrac ma intorc in baie.
-Pleci in seara asta? Te intreb curios, pentru a sti daca iti las sau nu cheia mea, caci alta nu aveam
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 148
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:24 am

Nu te-am privit atunci cand ai iesit de sub dus, fiind concentrat sa nu ma tai, urand semnele pe tenul meu alb. Dadeam cu grija cu bigul pe gat, abtinandu-ma sa nu inghit in sec. Clar aveam nevoie de o masina de ras, nu de un big. Totusi reusesc sa termin intr-un final, spalandu-ma bine pa fata, rasufland usurat ca nu ma ustura tenul. Iau prosopul si ma sterg, intorcandu-ma cu fata la tine cand imi vorbesti, analizandu-te din cap pana in picioare, ranjind strengaresc in coltul gurii.
-Desigur ca plec, ma voi intalni cu Matt ca sa-mi dea niste prafuri de c...
Si ma opresc imediat cand am realizat ce-am spus, inghitind in sec. Iar ma luase gura pe dinainte.
-Aaaadicaaa... merg la un club, da, merge la un club! Nimic interesant, beau ceva apoi ma intorc.




Sus In jos
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:29 am

Ridic o spranceana auzind ce ai zis, stiind ca aveai sa tragi in seara asta. Pentru cateva clipe te privesc trist, dar apoi imi apare un zambet fals pe buze.
-Iti las cheia mea, dupa ce incui o pui sub pres, sunt sigur ca nu ajungi inainte mea. Ma duc maine sa-ti fac si tie cheie.
Zic fara sa te mai privesc, iesind din baie. Imi bag telefonul in sort si sun dupa taxi, caci nu aveam timp sa merg pe jos pana la club
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 148
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:32 am

Maresc ochii cand iti vad chipul trist, apoi acel zambet fals pe care nu-l mai afisasei niciodata in fata mea pana acum. Imi las privirea in jos, evitand sa te privesc, oftand adanc dupa ce ai plecat. Eram un adevarat netrebnic, nu-i asa? Ies din baie, intrand in camera mea, privind pe geam pana in clipa cand te-ai urcat in taxi si ai plecat. Ma intorc cu spatele, indepartandu-ma, coborand in sufragerie, stingand absolut toate becurile in urma mea, ramanand pe intuneric. Renuntasem la gandul de a trage ceva in seara asta, multumindu-ma sa privesc la televizor, mutand haotic canalele in speranta ca voi gasi ceva. Imi aprind o tigare, tragand violent din ea, asta fiind drogul meu de-acum incolo.





Sus In jos
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:35 am

Mi-am lasat cheia pe masuta din fata canapelei, apoi am auzit cum a venit taxi-ul. O mangai pe Poochie si apoi plec, urcand in taxi. Zic adresa clubului si ajung repede, caci nu era departe de casa mea. Noroc ca eram deja imbracat, caci nu pierdeam timpul sa ma schimb. Trec in spatele barului, asteptand comenzile, sperand ca si seara asta sa fie una normal si sa nu trebuiasca sa prestez si alte munci
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 148
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:39 am

Ma uitasem la televizor cam toata seara, fumand mai bine de un pachet de tigari. Intr-un sfarsit adorm fara sa realizez, stand cu fata-n sus, cu mana pe abdomen iar in ea telecomanda. Poochi dormea si ea langa mine, emanand caldura de care aveam nevoie sa ma linistesc. Nu stiam pana cand lucrai asa ca nu m-am strofocat sa ma trezesc inainte ca tu sa vi, si continuam sa dorm ca un porc, fara sa ma misc maacr un centimentru din pozitia si locul pe care-l aveam, fiind prea comod ca sa renunt la asa ceva.




Sus In jos
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:43 am

Spre bucuria mea, noapte a decurs normal si bine, primind destul bacsis. Ma intorc acasa si caut cheia sub pres, dar nu era, ceea ce ma mirat. Incerc usa, era deschis. Intru in casa si te vad dormind pe canapea, iar televizorul era deschis. Imi apare un zambet larg pe buze, fericit ca nu ai tras nimic, dar asta nu avea sa schimbe faptul ca ai vrut. Ma apropii de tine si Poochie se trezeste. Iau o perna si ti-o arunc in fata.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 148
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:46 am

Simtind brusc ceva ce-mi loveste fata, tresar groaznic si ma ridic in sezut, privind speriat in jur. Cand observ ca erai doar tu, rasuflu usurat, lasandu-ma inapoi pe spate. Doamne, inca putin si as fi facut infart. Stramb din gura, oftand adanc, privindu-te somnoros.
-Sti ca sunt si alte moduri de-a ma trezi, nu? Sau ai vrut cumva sa ma sperii si sa mor?
Intreb usor iritat, insa las un chicot malefic sa se auda. Nu ma mira de chestia asta, asa erai tu, stiai cel mai bine cum sa ma scoti din sarite si sa ma sperii de moarte.




Sus In jos
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:49 am

-De curiozitate, casa asta seamana a fumoar pentru tine?! Strig la tine, caci putea in jur a tigara. Daca tot fumezi macar fa-o afara, in camera ta, sau in bucatarie, dar daca tot insisti sa o faci aici, macar deschide geamul! Strig ultima parte, enervat. Si din cate stiu ai un pat in care sa dormi, nu trebuie sa dormi pe canapea ca apoi sa mi te plangi ca ti-au amortit oasele si te doare nu stiu ce! Zic serios, stiind ca asa faceai mereu.
Defapt nu vroiam sa dormi pe canapea pentru ca patul tau era mult mai comfortabil si chiar nu vroiam sa te doara ceva.
Sus In jos
Andy Sixx

Andy Sixx


Mesaje : 148
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:54 am

Din pacate pentru tine, si pentru mine, stateam foarte prost cu nervii in ultima vreme, iar acele tipete nu mi-au facut deloc bine. M-am incruntat, groaznic de nervos, ochii mei fiind asemenea unei bestii gata sa ucida. Ma ridic de pe canapea fara sa mai comentez nimic, luand scrumiera de jos. O arunc in cosul de la bucatarie, deschizand geamul sufrageriei ca sa iasa fumul afara.
-Ti-as fi recunoscator daca nu ai mai tipa la mine. Sti bine in ce situatie ma aflu. Am crezut ca langa tine imi voi gasi scaparea, insa, poate ca m-am inselat. Noapte buna.
Spun pe un ton groaznic de rece, lipsit de sentimente, expresia mea fiind una dezinteresata. Ma intorc cu spatele la tine, urcand scarile, intrand in camera mea. Inchid usa doar de forma, intinzandu-ma in pat, cu fata-n sus, tinandu-mi ochii inchisi de parca as fi dat impresia ca dorm, insa ma gandeam.
Sus In jos
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:58 am

Nu ma asteptam sa tipi la mine, niciodata nu facusesi asta si ma durea. Raman nemiscat cand termini, lasandu-te sa urci. Dupa ce intri in camera ta ma duc si eu in a mea. Iau o pereche de pantaloni scurti si ma duc in baie, uitand usa intre deschisa. Dupa ce ma dezbrac intru sub dus, dand drumul la apa. Cum imi atinte apa pielea imi dau lacrimile. Nu credeam ca aveam sa vad vreodata privirea aia indreptata spre mine, sau sa aud tonul ala. Te mai auzisesi vorbind asa, dar niciodata cu mine, era o prima oara. Nici nu ma spalam, stateam sub jetul de apa, lasandu-mi lacrimile sa curga.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Memory Lane Empty
MesajSubiect: Re: Memory Lane   Memory Lane Icon_minitime

Sus In jos
 
Memory Lane
Sus 
Pagina 1 din 12Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Path into twilight :: Berna. :: Cartierul. :: Casele :: Casa numărul 01-
Mergi direct la: