Path into twilight
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


REAL RPG FORUM - România
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Detenţie pentru o prostie.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Detenţie pentru o prostie.   Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 10:36 pm

Chicotesc cand aud pentru ce ai intrat tu la detentie. Iti aud intrebarea si surad.
-Pai sa vedem... Zic pus pe ganduri. A fost odata o blonda, apoi era tipa aia... ceva J numele, cred, apoi creca fica directorului, cred ca a mai fost si o bruneta pe undeva... aaa, da... plus roscata de azi, vai ce bine a fost. Zic serios, numarand pe degete tipele ce le-am "violat". Vroiam sa vad cum reactionezi, oricum stiam ca te vei prinde ca am zis la misto.
Sus In jos
Irina Grishko
Admin
Irina Grishko


Mesaje : 57
Data de înscriere : 06/03/2011

Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Detenţie pentru o prostie.   Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 10:43 pm

Începu să râdă slab , mai bine zis să chicotească amuzată de cele numărate.
-Mă mir că nu e niciuna cu ţâţele lăsate şi albă. spuse făcându-i jocul , gândidu-se la directoarea şcolii.
Luă ceaşca de cafea de ureche şi o duse spre buze , lipindu-şi textura de marginea ceştii sorbind uşor.
Sus In jos
https://pathintotwillight.forumgratuit.ro
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Detenţie pentru o prostie.   Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 10:45 pm

Imi dau capul in spate, cu o privire speriata.
-Nu!! Te rog nu! Ma respect da? Ma culc doar cu tine bune, cu sani mari, ochi frumosi, fund bombat si moale, de preferabil blonde.
Zic pe un ton pervers, privindu-te in ochi, ridicand des din sprancene. Ce-i drept, nu erai asa rea, mergeai de o tura.
Sus In jos
Irina Grishko
Admin
Irina Grishko


Mesaje : 57
Data de înscriere : 06/03/2011

Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Detenţie pentru o prostie.   Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 11:36 pm

Ridică o sprânceană privindu-l dubios "sâni mari , ochi frumoşi ,fund bombat" a descris-o? eh numa că ea avea fundul mai tare şi îi plăcea asta.
Sorbi din cafea lăsând-o apoi pe farurie cu dârele de ruj pe ea. Şi stinse şi chiştocul ţigării în scrumieră.
-A câta eşti? îl întrebă curioasă.
Sus In jos
https://pathintotwillight.forumgratuit.ro
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Detenţie pentru o prostie.   Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 11:40 pm

Mai iau cateva guri din ness, apoi te privesc, zambind.
-A 10-a, am ramas repetent un an. Zic ridicand din umeri, nefiindu-mi rusine cu asta. De ce mi-ar fi fost? Asta eram eu, iar cui nu-i convenea asta e.
-Tu? Intreb curios, luand inca o gura mare din ness. Cred ca aveam sa-mi mai comand unul, aveam nevoie, pentru diseara
Sus In jos
Irina Grishko
Admin
Irina Grishko


Mesaje : 57
Data de înscriere : 06/03/2011

Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Detenţie pentru o prostie.   Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 12:03 am

M-ai luă două guri din ceaşcă , realizând cât de repede se duce tot lichidul amărui şi oftă înăbuşit şi slab.
-Nu ai învăţat , sau de ai rămas? din nou era curioasă , şi simţea nevoia de a face cumva legat o discuţie cât mai accesibilă.
-Eu sunt tot a 10-a. oftă scurt privind ceasul telefonului pe care abia îl scosese pe masă. Era deja 3 după-amiaza şi mai avea vreo trei ore de odihnă.
Sus In jos
https://pathintotwillight.forumgratuit.ro
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Detenţie pentru o prostie.   Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 12:09 am

-Nu prea am dat pe la scoala, iar cand dadeam nu stiam nimic, asa ca luam numai note mici, deci am ramas. Raspund sincer la intrebarea ta, dupa care imi termin ness-ul si mai cer inca unul, la fel de tare.
-Dar anul asta voi trece cu siguranta. Zic hotarat si mandru de mine. Chiar nu eram in stare de corijenta la nicio materie, spre surprinderea mea.
Sus In jos
Irina Grishko
Admin
Irina Grishko


Mesaje : 57
Data de înscriere : 06/03/2011

Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Detenţie pentru o prostie.   Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 12:35 am

E bine că măcar acum se îngrijea de învăţăturaa lui , nu era ea perfecta lumii , dar măcar atât ştia că trebuia să aibă: şcoală. Fără şcoală nu faci nimic în viaţă.
- E bine că ţi-ai dat seama , să înveţi. Că nu e greu să iei un 5. şopti scoţând limba la acesta , scoţând o altă ţigaretă din pachetul albastru întinzându-i şi lui pachetul pentru a se servi.
Sus In jos
https://pathintotwillight.forumgratuit.ro
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Detenţie pentru o prostie.   Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 10:57 am

Refuz tigarile, caci ma lasasesi de mult de obiceiul asta prost.
-M-am lasat de fumat, dar vad ca tu fumezi mult. De cand stam aici cred ca ai termin vreo 3-4 tigari. De cand fumezi? Intreb curios, privindu-te. Eram cam sigur ca la tine un pachet de tigari nu tine mai mult de doua ziua, iar alea doua zile is maxim. Iti faceai mult rau fumand atat de mult, intr-un timp atat de scurt
Sus In jos
Irina Grishko
Admin
Irina Grishko


Mesaje : 57
Data de înscriere : 06/03/2011

Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Detenţie pentru o prostie.   Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 1:05 pm

Ştia prea bine că tutunul nu era bun mqi ales la cinşpe ani , dar îi era mai bine decât să fumeze alte alea ... deşii şi acele chestii le consuma , era okey.
-Bravo. Ştiu că nu este bine , pentru mine este un viciu calmant. şoptii comandând încă o cafea de data asta mai tare.
După ce aprinse ţigareta trase două fumuri instant în piept.
Sus In jos
https://pathintotwillight.forumgratuit.ro
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Detenţie pentru o prostie.   Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 10:04 pm

Ridic o spranceana auzindu-ti motivul pentru care inca fumezi, dar la o intrebare tot nu mi-ai raspuns.
-Si pana la urma de cat timp fumezi? Un viciu calmant? Dar esti asa de stresata? Intreb curios. La anii tai nu puteam sa-mi dau seama ce te streseaza asa de tare incat sa fumezi atat de mult. Daca erai mai invarsta zicea, dar asa mica? Caci sigur nu erai mai mare ca mine.
Sus In jos
Irina Grishko
Admin
Irina Grishko


Mesaje : 57
Data de înscriere : 06/03/2011

Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Detenţie pentru o prostie.   Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 12:58 am

Tuşii slab , se simţea ca la interogatoriu şi asta nu îi prea plăcea.
-Fumez de un an. Păi avâd în vede că la cinşpe ani trebuie să am grijă de şcoală căci vreau să fac medicina , să am grijă de plăţile curente şi apartament deci noaptea trebuie să lucrez mai mereu căci dimineaţa sunt la liceu.. oftă scurt, poate că era mai bine dacă rămânea în RUsia la ai săi , avea tot ce îi trebuia inclusiv certurile dintre mama-tata , tată-fiică.
Sus In jos
https://pathintotwillight.forumgratuit.ro
Jesse Anson

Jesse Anson


Mesaje : 194
Data de înscriere : 10/07/2011

Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Detenţie pentru o prostie.   Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 1:52 pm

Te ascult atent, situatia ta era ca si a mea, cam prea asemanatoare, ce coincidenta. Surad cand termini de vorbit.
-Suntem in aceeasi situatie, doar ca eu nu vreau sa dau la medicina. Zic zambind larg. Desi semanam din punctul asta de vedere, eu am reusit sa ma las de fumat, deci ar trebui sa poti si tu, dar nu vroiam sa te mai sacai pe subiectul asta
Sus In jos
Continut sponsorizat





Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Detenţie pentru o prostie.   Detenţie pentru o prostie. - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Detenţie pentru o prostie.
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
»  Îmi pregătisem aripile pentru zbor, dar tu mi-ai frânt una.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Path into twilight :: Colegiul Saint Tropez. :: Sala de detenţie.-
Mergi direct la: