Path into twilight
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


REAL RPG FORUM - România
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Parerea unui idiot

In jos 
AutorMesaj
Critic
Vizitator




Parerea unui idiot Empty
MesajSubiect: Parerea unui idiot   Parerea unui idiot Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 5:43 pm

Hello.
Pentru inceput, imi place ca exista un subforum unde vizitatorii isi pot spune parerile si faptul ca forumul are ceva mai multe... chestii decat cele cu care sunt obisnuita. Si reula cu trei randuri. Nu am intrat in multe topicuri, doar in doua, dar am vazut ca se scriu pe putin cinci.
Dar sunt cateva lucruri care nu mi-au placut. De exemplu exprimarea regul cu god mode, parca.
Citat :
plus dabia vă controlaţi personajele propii , de apoi şi pe altele!
Mi s-a parut putin jignitoare partea asta. Adminul nu stie cum isi controleaza userii personajele, nu are niciun drept sa spuna ca abia si le controleaza. A fost o chestie de care chiar nu era nevoie ca sa formuleze regula.
Inca o chestie, am vazut regula cu scrisul corect in romaneste, dar nici adminul nu o respecta. Am vazut cateva greseli gramaticale, dar presupun ca asta nu depinde de persoana in sine.
Cam atat deocamdata, sper sa nu iasa cearta si sa se ia in considerare.
^^
Sus In jos
Irina Grishko
Admin
Irina Grishko


Mesaje : 57
Data de înscriere : 06/03/2011

Parerea unui idiot Empty
MesajSubiect: Re: Parerea unui idiot   Parerea unui idiot Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 7:25 pm

Mnu , nu a fost o jignire ci pur şi simplu un fapt pe care îl vezi de obicei la unii pe diverse forumuri şi sunt sigură că majoritatea nu ţin cont de acest lucru pentru că în ziua de azi un forum dacă ţine 5 zile deja este prea mult.
Da şi eu am greşeli , logic , nu sunt perfectă şi încă sunt în etapa în care mă modelez după structura cărţiilor de română so... prin "corect româneşte" vroiam să spun să nu scrie cu prescurtări şi dacă se poate cu diacritice , de ce nu? Dar e ok.
Nu mă supăr , îmi prind bine unele critici cu rost.
Mulţumesc , şi te aştept să te înregistrezi (: .
Sus In jos
https://pathintotwillight.forumgratuit.ro
 
Parerea unui idiot
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Path into twilight :: Forum. :: Părerile vizitatorilor.-
Mergi direct la: